Ідеї для створення сайтів

 

ІДЕЇ ДЛЯ СТВОРЕННЯ САЙТІВ

 

1. Особистий блог

Почнемо з простих ідей для сайту. Якщо у вас цікаве життя, то це привід поділитися своїм досвідом, ідеями та порадами онлайн. Якщо ви цікаво пишете та розповідаєте історії — це ще одна причина запустити власний блог. Люди полюбляють персоналізований контент, тому з насолодою читають про реальні події та реальних людей.

3. Дропшиппінгова платформа

Якщо ви думаєте, як заробити грошей за допомогою сайту, і хотіли б якомога швидше отримати перші прибутки, зверніть увагу на сферу продажів. Один з найвигідніших варіантів — дропшиппінг платформа. Потрібно лише замовити товари з Китаю, якусь смакоту з Японії або косметику з Кореї та продавати клієнтам тут.

4. Продаж виробів ручної роботи

Це відніме трохи більше часу, адже потрібно виготовити те, що ви продаватимете. Вихід — хтось із друзів або родичів може надати асортимент для старту. Можна також знайти сторонніх майстрів і продавати їх продукцію, отримуючи комісію.

5. Кулінарний сайт

Для деяких приготування їжі — це хобі, для когось — не приємний обов'язок, а хтось взагалі не вміє готувати. Але ваша колекція рецептів може стати цікавою для будь-кого з вищезазначених груп. Публікуйте фотографії, знімайте та додавайте відео, діліться практичними порадами.

6. Сайт «Зроби сам»

Якщо ви знаєте 10+ способів перетворити старі джинси в модну спідницю, як створити приголомшливі весільні прикраси, як зробити круті аксесуари або щось схоже на це, не потрібно шукати інші ідеї для сайту. Просто навчіть інших людей тому, що знаєте самі.

7. Туристичний сайт

Не обов'язково писати про подорожі загалом, змініть підхід до формату. Подумайте, який напрямок вам найбільше подобається, — пішохідні та веломаршрути, гастро-тури, спілкування з місцевими, екстремальні подорожі, подорожі з дітьми та інше.

8. Тури від міських жителів

Якщо у вас немає можливості подорожувати, приймайте гостей з інших країн. Придумайте кілька тем для пішохідних екскурсій або зробіть екскурсію по місту, щоб показати пам'ятки та передати місцевий колорит.

9. Сайт місцевої історії

Ця тема для сайту сподобається історикам та екскурсоводам. Сайт місцевої історії привабить освічену аудиторію, яка цікавиться минулим міста, а також школярів і студентів. Ви можете публікувати історії очевидців, старі фотографії, архівні документи (доступні онлайн) та інші навчальні матеріали. 

10. Місцеві ЗМІ

Неважливо, скільки сайтів про ваше місто вже існує. Завжди можна створити кращий. Пишіть про повсякденне життя, події, нові місця і про все, що буде цікаво почитати місцевим.

11. Ретуш фотографій

Не дивуйтесь, але багато людей взагалі не знають, як користуватись Photoshop або іншими графічними редакторами. Частіше за все ви зіткнетесь з проблемами заваленого горизонту, балансом білого та сторонніми об’єктами на задньому плані.

12. Декорації для вечірок

Ви можете продавати аксесуари та прикраси, вчити людей робити прикраси або приїжджати на місце вечірки та самостійно все прикрашати. Клієнти замовлятимуть декор для весіль, днів народжень, корпоративів та багатьох інших святкових подій. Роботи точно буде достатньо.

13. Пошив одягу

Знову-таки можна продавати одяг або ж вчити читачів його шити. Це може стати першим кроком на шляху до кар'єри дизайнера. У будь-якому разі всім потрібен одяг, а висока якість та оригінальний дизайн особливо цінуються.

14. Автомобільний сайт

Ви будете здивовані кількістю прихильників Формули-1 та Top Gear навколо (деякі з них все ще чекають, коли Xzibit з’явиться прокачати їх тачки). Якщо ви добре розбираєтесь в автомобілях, то почніть писати про них.

 

 

15. Сайт відгуків про автомобілі

Якщо для попереднього сайту потрібно створювати більше розважальний контент, то відгуки матимуть практичне застосування. Не кожен водій знає різноманітні деталі та нюанси з технічного боку, але всі намагаються в цьому розібратися перед покупкою автомобіля.

16. Сайт оренди нерухомості

Це одна з ідей, які завжди будуть актуальними. Всім потрібно десь жити, але не кожен може дозволити собі придбати квартиру або будинок, але і не всім це потрібно. Зберіть оголошення про оренду нерухомості, допоможіть орендаторам і власникам квартир.

17. Гастро-сайт

Це можливість бути в курсі, які ресторани та кафе з’являються у вашому місті, дізнаватися про нові страви, відвідувати майстер-класи та вчитися готувати. Ви будете щасливі поділитися цими знаннями з читачами.

18. Сайт з інтерв’ю

Зустрічайтесь з цікавими людьми, спілкуйтесь з ними, обговорюйте важливі теми, публікуйте все це онлайн. Такий формат допоможе залучити нових читачів. Вам навіть не обов’язково спілкуватися з зірками, просто знайдіть людей з незвичайними професіями або захопленнями.

19. Сайт історій та оповідань

Для молодого письменника — це чудова можливість поділитися своїми оповіданнями або уривками з наступного роману. За допомогою сайту можна перевірити, чи сподобається ваш твір загалу. Це, звісно, дешевше та менш ризиково, аніж публікація книги.

20. Огляди фільмів

Полюбляєте розмірковувати про кінематограф? Підіть у кіно, подивіться новинку та напишіть рецензію. Люди зазвичай читають відгуки як до, так і після фільму. У вашого сайту є великі шанси бути поміченим.

21. Рецензії на книги

Купуючи книгу, люди вкладають в неї як час, так і гроші. Вони хочуть отримати загальне враження, перш ніж її придбати або взяти з полиці в бібліотеці. Аудиторія цього сайту не буде меншою в порівнянні з сайтом про кіно, вона буде трохи відмінною.

22. Онлайн-астролог

Ви — людина, яка на «ти» з астрологією? Тоді можна додати на сайт цитати зі спіритичних книг. Якщо ви хочете повеселитися, то додайте веселі цитати. Навряд хтось буде серйозно сприймати ці поради, однак люди заходитимуть з метою розважитись.

23. SMM-агенція

SMM настільки ж важливий для бренду, як і сайт. Якщо ви знаєте, як керувати групою або каналом, створювати рекламну стратегію, то запустіть сайт для продажів своїх послуг.

24. Розробка сайтів

Створіть власну онлайн-платформу для створення сайтів та допомагайте іншим запускати сайти. Підхід Weblium «do-it-yourself» дозволяє агенціям створювати сайти для своїх клієнтів. Якщо вам подобається ця функція, час подумати про власну агенцію.

25. Брендингова агенція

Брендинг та маркетинг не менш важливі, ніж бізнес-стратегія. Якщо ви знаєте щось про позиціювання, тон голосу, SWOT та канали зв’язку, то саме час використати ваш сайт, щоб допомогти брендам вирішити, хто вони та куди їм рухатися.

26. Платформа копірайтингу

Є три способи запустити платформу копірайтингу:

  1. Розкажіть про себе, покажіть список послуг та декілька прикладів текстів.
  2. Збирайте готові тексти інших авторів та продавайте їх користувачам.
  3. Приймайте замовлення онлайн та передавайте авторам, які писатимуть ці тексти.

27. Сайт перекладів

Ви можете створити сайт, який дозволить перекладачам шукати клієнтів і навпаки. Це може бути професійна спільнота, у якій учасники ділитимуться своїми думками, порадами та жартами. Ця тема для сайту буде актуальною для лінгвістів, філологів та копірайтерів, які планують розпочати свій невеликий бізнес.

 

 

 

 

28. Сайт про дизайн

Пишіть про дизайн інтер’єрів, графічний та вебдизайн, дизайн одягу, про тренди та речі, які об’єднують всі види дизайну … Ідей тут просто безліч: від сайту-портфоліо для дизайнера до магазину, де можна продавати свої вироби або послуги — для цього додайте сторінки з товарами або форму зворотного зв'язку.

29. Персональні подарунки

Як вам ідея: користувач вказує інтереси людини, для якої шукає подарунок, встановлює оптимальний бюджет, а ви збираєте подарунковий бокс з цікавими речам, додаєте привітання та надсилаєте адресату?

30. Сайт з порадами й ідеями

Є так багато речей, яких люди не знають або не можуть зрозуміти самі — від теми «Як змусити дитину з’їсти броколі?» до «Як пережити зомбі-апокаліпсис?». Креативні теми для контенту вашого сайту ніколи не закінчаться.

31. Сайт з порадами по догляду за тваринами

У скількох ваших друзів є домашній улюбленець? Скільки ваших друзів хотіли б знати, як піклуватися про своїх котів, собак, папуг, шиншил та інших домашніх тварин? Вони та багато інших читачів будуть вдячні за надійний сайт з основами догляду за тваринами та детальними поясненнями важливих моментів.

32. Доставка домашньої випічки та солодощів

Приготуйте кекси або торт (або зробіть карамельки, якщо вмієте) і відправте ласунам, які їх замовлять. Якщо у вас є ідеї для кенді-бару, це ще краще! Домашні солодощі та тістечка смачніші, ніж ті, які можна придбати в супермаркеті. І зараз у тренді!

33. Резюме та вакансії

Не потрібно запускати ще один звичний сайт для оголошень про вакансії. Знайдіть власну «фішку». Це може бути вузькоспеціалізована платформа, наприклад, лише для творчих професій, для вакансій у державних структурах тощо. Ви можете покреативити із закономірністю роботи сайту. Наприклад, на Djinni рекрутери не бачать імен і фотографій, коли переглядають резюме, аби оцінювати лише кваліфікацію кандидатів.

34. Сайт про макіяж

Хтось вважає, що фемінізм та боді-позитив негативно впливають на індустрію краси, але це не так. Фемінізм — це свобода носити макіяж, коли та де хочеш, і відчувати себе впевнено навіть без нього. Є багато жінок, які шукають рекомендації для найкращого макіяжу і поради з вибору косметичних засобів.

35. Сайт про моду та стиль

Першу статтю можна присвятити поясненню відмінностей між цими двома поняттями. Допомагайте читачам залишатися стильними та знати, що відбувається у фешн-світі. Аудиторії будуть цікаві як незвичні образи з Met Gala, так і ваш особистий гардероб.

36. Сайт самодопомоги

Діджиталізація одночасно об’єднує людей та змушує відчувати себе дуже самотнім. У багатьох діагностують депресію, а зловживання соціальними мережами стає більш серйозним. Водночас люди все ще не готові зустрічатися з психологом особисто. Сайт самодопомоги стане чудовою платформою для такої цілі.

37. Вірусний контент

Буде досить складно обігнати та перегнати BuzzFeed за переглядами, але чому б не взятися за цю амбіційну ціль? Якщо ви першим помітили приголомшливий контент, приймайте виклик та створюйте власну версію сайту з найпопулярнішими відео, мемами, фото.

38. Сайт про техніку

Щоб запустити такий сайт, потрібно любити гаджети та тестувати їх — ось і все. Магазини з технікою пропонують занадто багато речей, але не варто витрачати гроші на все. Якщо ви можете пояснити, чому варто (або не варто) купувати той чи інший смартфон, люди з задоволенням читатимуть ваші статті.

39. Сайт про блокчейн

Почніть з пояснення того, що таке блокчейн, чому це важливо і як це впливатиме на різноманітні сфери життя в майбутньому. Можливо, так ви зможете знайти однодумців, які матимуть чудову ідею для стартапу. Ви зможете доєднатися до їх команди.

 

 

 

40. Сайт відеоігор

Кіберспорт — теж спорт. Деякі дивуються, скільки часу учасники турнірів витрачають на підготовку. Беручи до уваги призові фонди для геймерів, це ще й дуже вигідна справа. Огляди відеоігор і новини кіберспорту — чудова ідея для контенту.ографії та базове розуміння роботи графічного дизайну. Доведеться працювати над композицією та візуалізацією.

41. Фітнес-сайт

Сайт для тих, хто хоче залишатися у формі та бути здоровим, але не має достатнього часу для занять у спортзалі. Тут варто скористатися особистим досвідом. Просто знайти вправи в інтернеті та зробити публікацію з посиланням на джерело не вийде. Користувачі очікують, що ви допоможете їм розібратися і покажете все на власному прикладі. Банально «гуглити» вони й самі вміють.

42. Онлайн-скрапбук

Це ідеальне рішення, якщо ви хочете вести блог, але при цьому залишатися оригінальним. Все, що вам потрібно, — цікаве життя, чудові фотографії та базове розуміння роботи графічного дизайну. Доведеться працювати над композицією та візуалізацією.

43. Сайт для велосипедистів

Якщо ви добре розбираєтесь у велосипедах, то маєте шанс зайняти певну нішу і знайти вірних читачів. Від вибору велосипеда до особливостей катання бездоріжжями, від порад з безпеки до змагань — ви матимете так багато тем для обговорення.

44. Весільний сайт

Ця тема для сайту точно не залишшить осторонь наречен. Можливо, ви знаєте, наскільки складною може бути підготовка до весілля і можете поділитися деякими корисними порадами. Тоді без вагань знайдіть потрібний шаблон на Weblium і почніть свою місію з порятунку наречених. 

45. Сайт питань і відповідей

Чи не найбільш безпрограшна тема для сайту. Вам не треба бути експертом у всьому, краще займатися пошуком таких експертів. Якщо ви фанат Quora або Reddit, подумайте, що б ви зробили по-іншому і що б покращили.

46. Сайт для медитацій

Вивчіть популярні й ефективні техніки медитацій (якщо ви цього ще не зробили), завантажте заспокійливу музику (наприклад, звуки природи), додайте декілька відео (з хвилями океану) — і ви отримаєте чудове місце для медитацій. Публікуйте тут поради та пояснення для тих, хто хоче дізнатися більше.

47. Сайт вікторин

Розваги — це чудово, однак не варто забувати про вправи для мозку. Якщо вам подобається займатися самоосвітою і ви вважаєте, що інтелект потрібно завжди тренувати, то створіть платформу для однодумців. Ви можете знайти вікторини у книгах, онлайн або створити самостійно. Або ж можна наповнити сайт жартівливим контентом, наприклад, «Який ти предмет з 90-х?».

48. Сайт про бізнес і маркетинг

Поясніть, як працює маркетинг, продажі, IT, тестування програмного забезпечення та інше на реальних кейсах. Розкажіть про історію успіху або невдачі великих компаній та стартапів, аби вчити та мотивувати аудиторію. Ця тема для сайту допоможе охопити підтриємців та бізнесменів, які зацікавленні в розвитку своєї компанії.

49. Пригодницький блог

На відміну від блогу про подорожі, тут можна написати про улюблені пригоди — розповісти щось незвичайне, що відбувається по дорозі на роботу або про ваші пригоди на вихідних у центрі міста. Навчіть інших, як боротися з рутиною і бачити потенційну пригоду в будь-чому.

50. Сайт для вивчення іноземних мов

Якщо ви знаєте декілька іноземних мов, розкажіть іншим, як вам вдалося їх вивчити. Поділіться порадами та матеріалами, які використовували. Ви також можете створити персоналізовані плани для вивчення мов та запустити платформу, де користувачі могли б спілкуватися з носіями мови.

 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Початок роботи на e-olimp

Майстер-клас у Скретч

Чудові списки